Forum Melanż On Tour...2005:)   Melanżowcy '05 Strona Główna Melanż On Tour...2005:) Melanżowcy '05

Turnieju im. Walerego Łobanowskiego w Kijowie

Szczytowiec

Dołączył: 20 Lip 2005
Posty: 727

Skąd: z Championa

PostWysłany: Pon 18:53, 15 Sie 2005    Temat postu: Turnieju im. Walerego Łobanowskiego w Kijowie Back to top

Polaczki nasze graja jak graja każdy widzi hehe dziś był półfinał tego turnieju z Serbią wygraliśmy 3:2 Cool wynik wynikiem ale gra grą hehe.Powiem tak pierwsza połowa dobra i wynik do przerwy 3:1 po bramkach 2 Frankowskiego i 1 naszego drewnianego chłopczyka czyli Rasiaka heheh.Na drugą połowe wyszli nasi jakby zrobili ze 2 litry wódki z mety 50% z Wilsona,na szczescie dociągnaliśmy ten wynik ale było ciężko o dziurawych rękach Przyrowskiego,który wszedł w 80 min za Kowalewskiego(śmieszna zmiana ale huj).Podobno wszedł nie mówiąć nic Janasowi i dlatego takie jaja.Kosowski drugi Asior pod koniec sie zaczoł potykać już o piłke ale to dlatego że lali mu w przerwie po całym kubanie Mr. Green bez przepity.No ale sumując to wszystko gratulacje dla naszej drużyny i szacunek dla Serbów że podjeli walke.Jesteśmy w finale

PostWysłany: Pon 21:56, 15 Sie 2005    Temat postu: Back to top

Troche za późno pomyśleliśmy o tym meczu melanżowców bo kto wie może byśmy pojechali ekipą na ten turniej Laughing Laughing

PostWysłany: Czw 11:10, 18 Sie 2005    Temat postu: Back to top

i zwycięstwo kto oglądał mecz?? może jakaś relacja??

koniar
Szczytowiec
Szczytowiec

Posty: 727

PostWysłany: Czw 13:42, 18 Sie 2005    Temat postu: Back to top

Meczu nie ogladałem wiem tylko tyle że wygraliśmy 3:2 a bohaterem aszej reprezentacji został znów nasz drewniany chłopczyk RASIAK szczelając 2 bramki.Jedną ukuł Miruś Szymkowiak(poodbno niezła 20 metrów z lewusa..tak gadają i piszą hehe).Podobno mecz ogołnie mógł sie podobać....były małe przepychanki między zwodnikami ale nie lali sie szkoda hehehe.Najważniejsze że wygraliśmy turniej

Ps.ale najlepsze jaja to były z Serbią zajeli ostanie miejsce w turnieju i jeszcze na dodatek ich ojebali hehehehe Mr. Green W czasie środowego meczu nieznani sprawcy wtargneli do szatni piłkarzy i ojebali ich z kasy,kart kredytowych i innych kosztowności na sume 20 tys.Euro Mr. Green

I tym miłym akcentem chciałbym zakończyć Turniej im. Łobanowskiego ajjj....POLSKA!!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Melanż On Tour...2005:) Melanżowcy '05 Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)